نتایج جستجو برای عبارت :

نقص‌ نعوظ چطور رخداد می افتد؟

نقص‌ نعوظ چطور رخداد می افتد؟اختلال نعوظ چطور حادثه می افتد؟نعوظ در آلت مردانه به وسیله سیستم مغز , اعصاب و روان نخاعی , هورمون ها و شبکه عروقی انجام و در اختیار گرفتن می شود و بر روی تمام این مراحل مکانیزم های دیوانه حکمفرمایی می نمایند . بایستی تحریک شهوانی به مغز رسد , مفز دستور راست شدن آلت را ارسال نماید و این امر سبب ارتقا هورمون ها شود . امر مغز از روش هیپوتالاموس به نخاع رسد . امرها در نخاع تقویت شود و از آنجا به روان محیطی آلت رسد . از ان
مکانیزم نعوظنعوظ در تعاریف طبابت به شکل بزرگ شده و پرخون یا این که متورم شده آلت مردانه می گویند . این تورم سوییچ ماجرای مکانیزم محکم شدن آلت در مردان هنگام شهوت است . سالها زمان برده تا پژوهشگران توانسته اند بفهمند این تورم یا این که پرخونی چطور رخداد می افتد .
در بالا ساختار و بافت آلت تناسلی مرد را بی نقص بایستی آشنایی . البته به صورت اجمال در بدنه آلت مردانه سه عضو ستون نظیر است که در داخل آن‌ها حفره های فراوانی جای دارد . این حفره ها قادرند

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی

از دست دادن نعوظ حین رابطه‌جنسی
ابتدا باید متذکر شویم که این پدیده ای بسیار متداول بین مردان است و ممکن است در هر سنی از زندگی جنسی ایجاد شود. مسائلی همچون استرس، اضطراب و درگیریهای فکری از عوامل مهم محسوب می شوند. از دست دادن نعوظ ممکن است منجر به مشکل روحی شود که به دو دلیل اصلی اتفاق می‌افتد:
ادامه مطلب
اختلال نعوظ به وضعیتی گفته می شود که مرد در طول رابطه جنسی قادر به رسیدن و یا حفظ نعوظ نمی باشد.
هنگامی که آلت تناسلی مرد توانایی ایجاد نعوظ یا حفظ نعوظ به مدت کافی جهت انجام عمل مقاربت جنسی، (بزرگ و سفت شدن آلت مردان را نعوظ میگویند) را ندارد .اکثر مردان گاهی اوقات، برخی از مشکلات سخت شدن یا نعوظ ماندن آلت تناسلی را تجربه کرده اند، اما این اختلال نعوظ نامیده نمیشود که باعث نگرانی شود. تنها در صورتی که در عملکرد جنسی مشکل ایجاد کند و آنرا غیر
مکانیزم نعوظنعوظ صبحگاهینعوظ در هنگام بیدار شدن از خواب , تجربه ایست که تمام مردان دارا هستند . این حادثه برای خانم ها نیز می افتد و در هنگام صبح ارتقا حجم و محکم شدن کلیتوریس فیس میدهد . علت ظریف این که چرا این سفتی آلت در صبح واقعه می افتد تا کنون معین نشده است . اما مهم‌ترین تئوری در این باره اینست که فشار مثانه بجهت تجمع ادرار منجر فعال شدن سیستم عصبی نعوظ در نخاع می شود . این تحریک عصبی نخاعی سبب ساز محکم شدن و بزرگ شدن آلت فارغ از شهوت در شخ
مشکل نعوظنعوظ
نعوظ کلمه و واژه عربی ست که در لغت طومار دهخدا به معنای بلند شدن و راست شدن آلت مردانه است . در فرهنگ و تمدن مشخص به هدف هم اشاره شده‌است در تمدن مشخص نعوظ به معنای بلندشدن آلت مردانه به باعث غلبه شهوت است .
در انگلیسی کلمه هم اندازه نعوظ Erection است که به طریق بزرگ و محکم شده آلت مردانه بخصوص در موقع شهوت گفته می شود .
در طبی نعوظ به پدیده ای فیزیولوژیک گفته می شود که در آن آلت مردانه محکم , بزرگ و پرخون می شود .
اهمیت نعوظنعوظ پدیده ای
اختلال نعوظ
آیا می دانید اختلال نعوظ چگونه درمان می شود ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد اختلال نعوظ به طور کامل صحبت کنیم .
دکتر مجید صفوی متخصص اورولوژی ، کلیه و مجاری ادراری است . شما عزیزان
می توانید جهت برقراری تماس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
88190794 – 55737195
اختلال نعوظ، اختلالی است که با ناتوانی در رسیدن به ارگاسم و نگه داشتن نعوظ در طول رابطه جنسی همراه می باشد.
تکرار و تداوم این اختلال، می تواند بر
اعتماد به نفس مرد تاثیر بگذارد
نه، صحبتی از عشق نیست. صحبت از نور سپیده، افتاده به دالانِ نمورِ قلب است. آن اتفاقی که رخداد، در طولایِ سرنوشتش نیست، آن اتفاق که نمی‌افتد.
عرصه‌ی پهناورِ زیستن، وقتی مجال بودن ندارد می‌شود ما. باشد، هر چه بادا باد، بوسه‌ات آباد.. 
شیوع ایراد نعوظشیوع خلل نعوظدر صورتیکه شما مشکل نعوظ دارید صرفا نیستید از هر سه نفر یکی نیاز به تقویت نعوظ دارااست .
بیشتر اشخاص مایل نیستند در رابطه مشکلات جنسی شان سخن نمایند . بخصوص در تمدن های شرقی که مساله جنسی به نوعی تابو بوده و در هنگام دعوا راجع به مشکلات جنسی اشخاص شم خیر و خوبی ندارند . به این ترتیب سخن از آمار های صحیح درباره‌ی شیوع ناتوانی جنسی دربین مردان اهل ایران واقع‌بینانه نخواهد بود .
اما آمارهای جهانی در زمینه ی شیوع این ن
شیوع ایراد نعوظشیوع ایراد نعوظدر صورتی شما مشکل نعوظ دارید صرفا نیستید از هر سه نفر یکی نیاز به تقویت نعوظ دارااست .
بیشتر اشخاص مایل نیستند در رابطه مشکلات جنسی شان کلام نمایند . بخصوص در فرهنگ و تمدن های شرقی که مساله جنسی به نوعی تابو بوده و در هنگام مشاجره راجع به مشکلات جنسی اشخاص شم نیکی ندارند . براین اساس کلام از آمار های صحیح در امر شیوع ناتوانی جنسی میان مردان اهل ایران واقع‌بینانه نخواهد بود .
البته آمارهای جهانی درباره ی شیوع این
چگونه شماره شبا حساب بانکی خود را در لحظه به دست آوریم؟ شاید تابحال زیاد پیش آمده که برای واریز وجه نقد به حسابتان از شما شماره شبا خواسته شده باشد. به ویژه برای واریز سود سهام عدالت، یارانه ها، واریز مبلغ از سمت یک سازمان رسمی به هر عنوانی مانند حقوق، بازگشت وجه و.. … دریافت شماره شبا چگونه اتفاق می افتد و در هر بانک چطور میتوان آن را بدست آورد
منبع : وبلاگ ایران سرور
اختلال
نعوظ (ED) یک بیماری شایع است. برآورد شده است که این بیماری در حدود ۳۰
میلیون مرد را تحت تاثیر قرار میدهد. مردان مبتلا به ED به سختی به نعوظ
میرسند و آن را حفظ میکنند. اکثر مردان گاهی اوقات قادر به رسیدن و حفظ
نعوظ نیستند. با این
ادامه مطلب
ارسال قرص روکومکس تهران
ارسال قرص روکومکس کرج
اعتماد به نفس در رابطه زناشویی
بدست آوردن نعوظ
بزرگ کننده قرص روکومکس
بهترین قرص افزایش سایز الت
خرید روکومکس
خرید قرص روکومکس
خرید پستی قرص روکومکس
روکومکس
روکومکس مخصوص اقایان
فروش اینترنتی قرص روکومکس
فروش روکومکس
فروشگاه اینترنتی قرص روکومکس
قرص rokomax
قرص برای افزایش نعوظ
قرص برای حفظ نعوظ
قرص بزرگ کننده روکومکس
قرص حجم دهنده الت روکومکس
قرص حفظ نعوظ روکومکس
قرص راست کننده
قرص روکومکس
قر
تشخیص ناتوانی جنسیتشخیص ناتوانی جنسیتشخیص نخستین خلل نعوظ مضاعف آسوده است . شما به راحتی متوجه میشوید تغییراتی در موقع ارتباط جنسی در شما پیش آمده است . اما هر دسته کژ کاری در هنگام سفتی آلت را نباید به اکانت ناتوانی جنسی گذاشت . ایراد نعوظ مطابق با استانداردهای علمی جهانی می بایست خصوصیاتی داشته باشد تا تحت عنوان ایراد محسوب شده و تیتر ایراد نعوظ یا این که به اصطلاح عموم ناتوانی جنسی را به شخص اطلاق کرد .
در صورتی علایم پایین در شما وجود داش
اگر گهگاه با مشکل عدم نعوظ مواجه شدید، لازم نیست فورا نگران شوید و در پی درمان باشید. اما اگر عدم نعوظ به مشکلی همیشگی مبدل شد، می‌تواند شما را دچار استرس و نگرانی کند، بر اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد و در روابط عاطفی و جنسی شما نیز اثر منفی داشته باشد.
مشکل نعوظ و حفظ آن می‌تواند دلیل یک بیماری یا عارضه جسمی یا روانی باشد که نیاز به درمان دارد و حتی ممکن است از عوامل خطرساز و نهفته بیماری قلبی نیز به شمار رود.در خیلی از موارد، ناتوانی جنسی
اینطور نیست که من خیلی خمار اینترنت باشم و استخون‌درد گرفته باشم از نبودنش. فقط نمیدونم با زندگیم چیکار کنم. نمیدونم بعد یه روز طولانی که از دانشگا برمیگردم چطور خستگیمو در کنم. چطور با مامانم اینا تماس تصویری بگیرم. چطور جزوه و ویس دانلود کنم. چطور گوگل کنم که چرا سرامیکای کف اتاقمون بلند شدن و صدا میدن. 
و به طور کلی، بیشتر نگرانم که قراره چی بشه. قراره اینطوری بمونه؟
برای حل این مشکل و رفع اختلال نعوظ و داشتن نعوظی عالی و طولانی نکاتی وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید به نتیجه برسید.

مشکلات جنسی این روزها باعث نگرانی بسیاری از افراد به خصوص آقایان شده است. مردان مسئولیت و استرس بیشتری دارند ضمن این که پرخوری و ورزش نکردن باعث می شود برخی توانایی های جسمی آن ها به خطر بیفتد که خود منجر به احساس ناامنی و استرس بیشتر و کاهش اعتماد به نفسشان خواهد شد. در این بین اعتماد به نفس جنسی مردان هم ممکن است به خطر
تقویت نعوظ با شاک ویوشاک ویو برای تقویت نعوظ روش درمانی زیاد جدیدی ست . برای سالها شاک وبو در ناحیه هاى متفاوت پزشکى از جمله ارتوپدى , ارولوژى , درماتولوژی مستعمل شده‌است . فعلا امیدهاى جدید اى برای تقویت نعوظ با شاک ویو ساخته شده است .
همگی ما با موج انفجار اشنایی داریم . در انفجارها امواج صوتی ایجاد می گردند و در حالتی‌که که سرعت این امواج از سرعت صوت بیشتر باشد ساخت انرژی می نماید . این انرژی چنان توان داراست که می‌تواند به باطن بافت های تن
The function and impact of a male vacuum
از این دستگاه ، یک روش ارزان و بهینه در دریافت نتیجه اثر بخش محسوب می شود؛ که عمدتاً برای درمان مشکلات و اختلال عملکرد نعوظ در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه لوله‌ ای است که از پلاستیک ساخته ‌شده که آلت در داخل آن قرار می گیرد.شما پایه آلت را با روغن پوشانده و سپس آلت را در داخل لوله قرار می‌دهید. هوا از لوله پمپ می‌شود که خلا ایجاد می‌کند.
خلا به جریان خون در آلت تناسلی کمک می‌کند و باعث ایجاد حالت پایدا
اگر زگیل ندارید می توانید HPV داشته باشید؟آیا HPV همیشه علائم ایجاد می کند؟

لطفا بخوانید: زگیل تناسلی چیست؟
نکات برجستهانواع خاصی از HPV می تواند باعث ایجاد زگیل شود. انواع دیگر می تواند منجر به سرطان های خاصی شود.بسیاری از افراد مبتلا به HPV هرگز علائمی ندارند.HPV خوراکی به طور معمول شامل علائمی غیر از زگیل ، مانند بلع مشکل و کوفتگی است.ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) گروهی از ویروس ها و یکی از شایع ترین انواع عفونت مقاربتی (STI) در ایالات متحده است. تقر
برای حل این مشکل و رفع اختلال نعوظ و داشتن نعوظی عالی و طولانی نکاتی وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید به نتیجه برسید.

مشکلات جنسی این روزها باعث نگرانی بسیاری
از افراد به خصوص آقایان شده است. مردان مسئولیت و استرس بیشتری دارند ضمن
این که پرخوری و ورزش نکردن باعث می شود برخی توانایی های جسمی آن ها به
خطر بیفتد که خود منجر به احساس ناامنی و استرس بیشتر و کاهش اعتماد به
نفسشان خواهد شد. در این بین اعتماد به نفس جنسی مردان هم ممکن است به خط
.درک HPVویروس ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) یک عفونت شایع است که در ایالات متحده حدود 1 از 4 نفر مبتلا به آن است.
این ویروس که از طریق پوست به پوست یا دیگر تماس صمیمی گسترش می یابد ، اغلب به خودی خود از بین می رود ، اگرچه سویه های خاصی می توانند باعث سرطان دهانه رحم شوند.
در حال حاضر ، درمانی برای HPV وجود ندارد ، اگرچه علائم آن قابل درمان است. برخی از انواع HPV به خودی خود از بین می روند.
همچنین واکسن هایی برای جلوگیری از عفونت با سویه های پرخطر موجود است.
HPV
بخت و شانس در فرهنگ ایرانی بسیار چیره دارد. مردم بسیاری از کارها را به بخت و شانس خوب یا بد خوب نسبت می دهند. وقتی گرفتار حادثه بد می شوند، می گویند بدشانسی آوردم و بخت یارم نبود، اما وقتی از حادثه ای به سلامت جان می برند، می گویند، خوش شانس بودم و بخت یاری ام کرد و از دام بلارستم. از نظر توده های مردم، بخت و شانس، اتفاقاتی است که هیچ برنامه و یا مقدماتی برای تحقق آن نبوده است. چنین تفکری موجب می شود که از بار مسئولیت حادثه، خود را برهانند و آن را
انگاری که بر روی تمام احساسات خوشایندم پرده ای تیره و تار کشیده باشند 
در تماس با هیچ رخداد و یا در هنگام فکر به رخداد و
اتفاق و واقعه ای هیچ حس خوشایندی دیگر سراغ من نمی آید و این مسئله 
کار کردن بر روی اندیشه را برایم سخت می کند.
چگونگی این احساس یخ و بی تفاوت را نمی دانم 
اما باعث می شود از هیچ چیزی انتظار لذتمند بودن را ندشته باشم .
ودیعه ای که روزگاری به رایگان در اختیارم بود. و این محدودیتیست به پهنای زندگی...
انتخاب ذنی هر چیزی مساویست با خ
چطور بفهمیم که انگشت شست پیچ خورده است؟

پیچ خوردن انگشت شست در اثر پاره شدن
یا کشیده شدن رباط اتفاق می افتد. رایج ترین علت پیچ خوردن انگشت شست پاره
شدن رباط جانبی است. بیشتر پیچ خوردگی ها با درمان های خانگی بهبود پیدا
می کنند و به جراحی نیاز ندارند.
ادامه مطلب
چه اتفاقی می افتد اگر یک مورد ساده را در صفحه فرود خود تغییر دهیم؟ در مورد اضافه کردن متن بیشتر یا تغییر نرخ ما چطور؟ چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینها شرایط فرضی است که شرکاء و همسران که مشاغل مشترک را بی وقفه استدلال می کنند و به هیچ وجه دلیلی ندارد. در بازاریابی …The post جوانب مثبت و منفی تست بازاریابی آنلاین AB appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2SPO5a6
مشاهده مطلب در کانال
درمورد شرایط حال حاضر ومواجهه با #ترس_آیا من به چیزها فکر میکنم یافکر کردن خود به خودی اتفاق می افتد؟
سوال:من برای از دست دادن سرمایه ام در بازار بورس،برای بیمار شدن یااز دست دادن کسی که دوستش دارم. می ترسم.چطور میتونم بااینها کار بیام.
ادامه مطلب
زود خوابیدن نعوظ یا اختلال نعوظ از مهم ترین مشکلات جنسی مردان است .
که تاثیر شگرفی بر کیفیت میل جنسی و عاطفی آن ها بازی می کند.
درمان زود خوابیدن نعوظ شدنی و ممکن است اما به دلیل حساس بودن.
ان باید با دقت و تحت نظر پزشک و روانشناس کارآمد منطقه ۱۳ صورت بگیرد.
درمان زود خوابیدن نعوظ
اولین سوالی که ممکن است مردان جوان با او مواجه میشوند این است که نعوظ یعنی چه ؟
یک نوع اختلال جنسی مردان اختلال نعوظ است. دو دهه پیش، بیش از هشتاد درصد.
از موارد نارسای
چقد هوا خوبه...منکه فردا نوبت ارائه ی پروژه ای رو ندارم که انجام ندادم تایپش نکردم و تستش هم نکردم...شما چطور؟؟منکه اصلا معدلم وابسته به سه واحد پیشرفته ی فاکی نیست...شما چطور؟منکه نمیخوام شب زلزله بیاد اصلا قیامت شه تا صبح نرسه...شما چطور؟
مشکل نعوظ می تواند زندگی زناشویی را شدیدا تحت تاثر قرار داده و برای مردان بسیار ناراحت کننده باشد . در این مطلب به برخی از روش های خانگی و گیاهی برای درمان اختلال نعوظ اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید .

درمان خانگی و گیاهی مشکل نعوظ
فهرست
درمان های خانگی و گیاهی برای مشکل نعوظ
1 ) تغییر سبک زندگی
2 ) تمرین کیگِل یا تمرین دیافراگم لگنی به درمان مشکل نعوظ کمک می کند
3 ) به مقدار کافی آب بخورید
4 ) L-آرژنین برای درمان مشکل نعوظ مفید است
5 ) انجیر بر
آیا می دانید اختلال نعوظ چگونه درمان می شود ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد اختلال نعوظ به طور کامل صحبت کنیم .
اختلال نعوظ، اختلالی است که با ناتوانی در رسیدن به ارگاسم و نگه داشتن نعوظ در طول رابطه جنسی همراه می باشد.
تکرار و تداوم این اختلال، می تواند بر اعتماد به نفس مرد تاثیر بگذارد و منجر به بروز مشکلاتی در رابطه شود. وجود چنین اختلالی می تواند نشانه ای باشد از شرایط خاص پزشکی، و بروز بیماری های قلبی. به همین خاطر، فرد بایستی تحت درمان
Introducing Balenco Men's Vacuum Machine
دستگاه وکیوم مردانه آلوارس بالینسو برای افزایش حجم آلت تناسلی وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد. نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب می تواند تا %100 مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش
امشب " گردشگران اروپایی" خاص ترین رخداد #زرند را در بازه ی زمانی کمتر از سه ساعت رقم می زنند

امشب با حضور گردشگرانی از اروپا خاص ترین رخداد زرند یعنی ( راه اندازی بازار شب و گردشگری شب) رقم می‌خورد.
در قالب جشنواره "شده بافی" محمد اسلامی رئیس میراث فرهنگی زرند از حضور گردشگران خارجی در این رویداد خبر داد.
به گزارش #ندای_زرند، اسلامی با تاکید بر اینکه اهداف جشنواره ی شده بافی که معرفی هنرهای اصیل بومی سنتی و صنایع دستی و تولیدات بومی در راستای ح
Introducing Balenco Men's Vacuum Machine

دستگاه وکیوم مردانه آلوارس بالینسو برای افزایش حجم آلت تناسلی وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد. نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب می تواند تا %100 مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوه
۱: زندگی عجب داستان پیچیده ای داره. عجب ناگفته ها و ناپیدا شده ها! هر روز یه ایده ی جدید، یه تیوری جدید می یاد و یا اینکه بوده و تو تازه پیداش می کنی! اینکه چطور شد که ما این شدیم، رفتارهای ما چطور شکل گرفت! ما به عنوان ادمیزاد، از کجا امدیم و چطور شد که از مرز بی نهایت بد تا مرز بینهایت خوب متنوع شدیم! اصلن مرز خوب و بد چطور شکل گرفت؟ مردم جامعه را می سازند یا جامعه مردم را؟ کدومش اول اگاهانه اتفاق افتاد...زندگی عجب داستان پیچیده ای دارد. 

ادامه مط
امروزه انسان ها طبق ساختاری که دارند با محیط بسیار زود همخونی پیدا میکنن
این امر باعث شده تا مغز هم درگیر این حوادث و رخداد ها باشد
انتشار این مقاله صرفا جهت بالا بردن سطح اگاهی توسط تجربه به شما است
امید وارم روزی که تاثیرات مثبت رو حایگزین تمامی تاریکی ها کنیم
Therapeutic use of the male sex vacuum machine

دستگاه وکیوم مردانه برای آقایانی که قادر به ایجاد و یا حفظ نعوظ خود در حین نزدیکی نیستند مناسب می باشد . مشکل عدم توانایی در ایجاد و یا حفظ حالت نعوظ در مردان غالبا به واسطه ضعف در بافت آلت ، به علت مشکلات روان شناختی یا بیماری ها یا عدم ورود حجم خون کافی به درون آلت می باشد.
لذا دستگاه وکیوم مردانه با استفاده از اصل مکش و شیوه علمی بادکش درمانی ، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و نعوظ کامل را نتیجه می
اولین اتفاقی که با خوردن چربی می‌افتد چیست؟ خوشحال می‌شوید! چربی با پوشش دادن دهان و کمکی که به شما می‌کند تا طعم غذا مدت طولانی‌تری در دهان‌تان بماند، باعث می‌شود احساس لذت بیشتری بکنید.

به گزارش :
ادامه مطلب
حال آدمی را دارم که در حال غرق شدن است و هرچه بیشتر دست و پا می‌زند، بیشتر فرو می‌رود و به محض این‌که سرش را از آب بیرون می‌آورد تا نفسی تازه کند، دستی روی سرش فشار می‌آورد و دوباره...صدای نوتیفیکیشن تلگرام برایم شده مثل شوک الکتریکی. باور کنید با هر بار به صدا درآمدنش قلبم چند ثانیه از کار می‌افتد. عطای بودنش را این‌بار به لقای آرامشم نمی‌توانم ببخشم. نمی‌دانم با چه زبانی می‌شود حرفی را به کسی که نمی‌خواهد چیزی را بپذیرد قبولاند. به زبا
گوش هایم را می گیرم! چشم هایم را می بندم! و زبانم را گاز می گیرم! ولی حریف افکارم نمی شوم!چقدر دردناک است فهمیدن...!!!خوش بحال عروسک آویزان به آینه ماشین،تمام پستی بلندی زندگیش را فقط میرقصد...!!!کاش زندگی از آخر به اول بود..پیر بدنیا می آمدیم..آنگاه در رخداد یک عشق
ادامه مطلب
10 علت اختلال نعوظ در مردان

از علل اختلال نعوظ در مردان می توان به افسردگی اشاره کرد

علل اختلال نعوظ در مرداناختلالات جنسی در مردان دارای طیف وسیعی هستند که اختلال نعوظ یکی از مهمترین آنها است. اختلال در نعوظ دارای علل زیادی است و هر علت درمان مخصوص بخود دارد. یک سری از علت ها هستند که دارای اثرات مضر خیلی شدید بر عملکرد جنسی مردان می باشند و با اجتناب و یا برطرف کردن آنها می توان از ایجاد اختلال نعوظ جلوگیری و یا آن را برطرف کرد.

در عل
با سلام و عرض ادب محضر همه ی بازدیدکنندگان محترم 
قصد داریم در این وبلاگ اخبار و رخداد های روستای مارکده و استان چهارمحال و بختیاری و گاها سراسری را به اطلاع شما گرامیان برسانیم 
لطفا با نگاه سبزتان ما را یاری نمایید . 

ارادتمند شما 
محمود شاهسون مارکده 
شهریور ماه 1398 
سال هاست با این کوچولوی بی اعصاب سر و کله میزنم.
نمیدانم!نمیدانم!نمیدانم!
در ذهن کوچک من این کلمه به این ور و آن ور قل میخورد.
سال هاست که تنهایم!
اما پر!
پر از تنهایی و حرف هایی نگفته که همه در پس گلوی من جمع شده!میدانم که آخر سر خفه خواهم شد!
کاش زندگی از آخر به اول بود.
پیر و فرطوط به دنیا میآمدیم آن گاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم و سپس کودکی مئسوم در بغل مادر جان میدادیم!
چرا آخر همه جملاتم علامت تعجب است!
آه این را هم نمیدانم!

توی رویاهام، یک پسر داشتم بزرگش می‌کردم بهش درس شهادت می‌دادم بعد می‌شد سرباز رکاب حاج قاسم. حاجی بهش یاد می‌داد یک سرباز امام زمان چطور باید باشه؟ میگفتم پسرم هر چی سردار میگه گوش بده دل بده کم کسی نیست. حرفاشو بذار روی چشمات...
صبح بیدار شدم تا حالا اشکم بند نمیاد چطور باور کنم نبودنتو؟ چطور باور کنم رفتنو؟ چیزی جز شهادت حق شما نبود.
دارم رویاهایی که بافته بودم پنبه می‌کنم پسرم بی سردار موند

نمی دونم چطور اومدی تو زندگیم و چطور از زندگیم رفتی و کجا رفتی.امابودنت چنگ زدن به چیزی به نام زنده گی بودنبودنت چنگ زدن برای قبول نبودن و اینکه چطور زنده مانده ام و اما زنده ماندم و تو ارزشمندترین و رازآلودترین و دردآور ترین یادی که همیشه به احترامت سر خم می کنم. 
بعد مدت ها نوشتن رو مجدد شروع کردم ولی این بار برخلاف سالیان پیش ناشناس ولی در عین حال با هویت واقعی!!!
هویت واقعی آدم هارو افکارشون مشخص میکنن...
امیدوارم پس از مدت های طولانی بتونم رخداد ها و نویسه های این روح خسته رو با عنوان «اینجانب ناشناس» با مخاطب هایی که شاید هرگز نباشند به اشتراک بزارم
خیلِ کارها سرم می ریزد و فکر میکنم در این دنیای بی سر و ته کدامش را بکنم که برسم به جایی.بعد یادم می افتد که نمیدانم میخواهم به کجا برسم.که سعادت چیست.که سعادت را در روزهایم گم کرده ام.مثل تو که یک بار در خیابان دیدمت و حالا هر شب میروم که پیدایت کنم.ولی رفته ای.همای بام سعادت به دام ما افتد؟
سونی ضمن رونمایی از دو گوشی Xperia 1 Mark II 5G و Xperia 10 Mark II اعلام کرد گوشی Xperia Pro 5G بعدا عرضه خواهد شد.
به گزارش کالاسودا و به نقل از indianexpress، پرچمدار اصلی یعنی اکسپریا 1 مارک II مجهز به 5جی مبتنی بر دوربین طراحی شده و گوشی اکسپریا 10 نیز گوشی میان رده محسوب شده و اکسپریا پرو نیز برای فیلمبرداری حرفه‌ای در نظرگرفته شده است.
قرار بود این گوشی‌ها در کنار اکسپریا L4 همگی در رخداد کنگره جهانی موبایل در بارسلونا MWC 2020 رونمایی شود که به دلیل لغو رخداد، سونی به
بوسیله گزارش همشهری آنلاین، تو این حمله که در ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹ در هتل لوکس داستی دی درون تو نایروبی پایتخت کنیا دست کمتر یک بمب گذار انتحاری شرکت داشت. چندین مرد مسلح بوسیله گروگانگیری و تیراندازی در این هتل پرداختند. دست ناچیز ۲۱ نفر تو این رخداد کشته شدند. گروه الشباب مسئولیت این حمله را به عهده گرفت. Jan. 15, 2019. AP Photo/Khalil Senosi
بیا و بگذار که این آخرین سروده‌ای باشد که برای نبودنت می‌سرایم.. ببین که چه مهلکانه به سوی تو باز آماده‌ام... آمده‌ام.. سرد است هوایِ تنم.. هوایِ سرم.. رخداد تازه‌ای نبود.. آبستنِ رنج‌های توامان.. 
 زنی تنها که این‌چنین به تکاپو درنوردیده راهِ نیامده‌اش را. اش را.. شرا.. را.. ببین .. رفته راهِ بی‌انتها می‌خزد و نمی‌یابد.. می‌گریزد از نابسامانی.. خالی از هوایم راه می‌روم.. نمی‌یابمت و تو برهم به رویِ من آرام... بنشسته‌ای..  خاموش.. سخت.. می‌بینی
روغن هایی که میل جنسی را زیاد می کنند
شاید به این فکر افتاده باشید که میل جنسی خودتان یا همسرتان را چطور افزایش دهید. برای افزایش میل جنسی در آقایان و یا خانم ها راه های زیادی وجود دارید. داروهایی زیادی برای افزایش میل جنسی وجود دارد اما بهترین راه و کم ضرر ترین راه برای افزایش میل جنسی استفاده از روش های طبیعی می باشد
روغن عنصل برای افزایش حجم و اختلالات نعوظ در آقایان و همچنین رفع سردی مزاج و خشکی واژن در بانوان استفاده می شود:
برای درمان اخ
وقتی پا به این خوابگاه گذاشتم همینقدر دلم گرفته بود که حالا گرفته...حالا که آخرین شب بودنم در اینجاست...من چهارسال در این شهر فقط زندگی نکردم...من بزرگ شدم،تجربه کردم...آدم دیگری شدم...این روزهای آخر هرکجای شهر که پاگذاشتم یاد خاطرات بیشمارم می افتادم و تازه میفهمیدم که چقدرها در این شهر ریشه دوانده م...که سخت است اینکه این آدمها و این فضاها را بگذارم و بروم...و تازه بروم در شهر خودم که حس میکنم غریبه تر از این حرفها شده م با کافه ها و کتابفروشی ها
دیدین چطور کلی از زمستون گذشت،چطور این ترم تموم شد،دی که رفت یادم اومد چطور خودمو از کتاب خوندن عقب کشیده بودم،جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نزدم و راستش زیاد به خودم بابت امتحانا سختی ندادم هنوز نتیجه ی تنبلیام نیومده و نمیدونم چه کردم من هنوز امیددارم که اتفاق خوبی قراره بیوفته اما از تایمش اطلاعی ندارم،خیلی کارا انجام دادم،از دیدن ح.ه و آشنایی با م.آ و و ونوشتمشون ازم رمز نخواین من خجالت میکشم.
به زودی قراره استارت یه کتاب رو بزنم که حس
نگاهی به زندگی روزمره
خودتان بکنید. چه کارهایی را بدون فکر کردن انجام می‌دهید؟ اینکه صبحانه‌تان را
چطور بخورید، چطور بند کفشتان را ببندید، چطور قدم بردارید، چطور ماشین را روشن
کنید ، هنگامی که احساس خاصی به شما دست می‌دهد چه کار کنید، چطور با دوستانان و
همینطور غریبه‌ها مکالمه داشته باشید و ... . زندگی همه ما مملو از همچنین فعالیت‌هایی
است. این فعالیت‌های کوچک و به ظاهر ساده می‌توانند تاثیر شگرفی در زندگی‌مان داشته
باشند.
ادامه مطلب
چرا بعد از عطسه الحمدلله میگوییم ؟!
علت گفتن الحمدلله بعد از عطسه اینست که ضربان قلب در هنگام عطسه متوقف میشود و سرعت عطسه 100کیلومتر در ساعت است و اگر به شدت عطسه کردی ممکن است استخوانی از استخوان هایت بشکند و اگر سعی کنی جلو عطسه را بگیری باعث میشود خون در گردن و سر برگردد و سپس باعث مرگ شود و اگر در هنگام عطسه چشم هایت را باز بگذاری ممکن است از حدقه بیرون بیاید!و برای آگاهی در هنگام عطسه همه دستگاههای تنفسی و گوارشی و ادراری از کار می ایستد و

نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه هنرمند ۱۱ 
از اینجا فکر میکنم بتونین داشته باشینش.

اولین بار این مقاله رو مرداد ۹۶ خوندم. ببینیم الان برام چجوری هست. من میگم آدم کم بخونه اما درست بخونه. منظورم اینه هر مقاله ای ارزش خوندن نداره بهتره مقاله های خوبو چند بار خوند. سخن بزرگان مائده :دی

علامت انسان رشد نیافته این است که میخواهد بزرگوارانه در راه یک هدف جان بسپارد و حال آنکه علامت انسان رشد یافته این است که میخواهد در راه یک هدف به فروتنی زندگی کند.
دیشب خوابم نمی برد و به گذشته فکر می کردم.انگار که اینهمه سالو پشت سر نذاشته باشیم، نزدیک بود.
به دوستای دوران کودکی فکر می کردم. دختر همسایه ی مادربزرگ، پسرخاله، دخترعمو. چقدر اون زمان بازی می کردیم.
اون روزای گرم تو کوچه های انزلی. امروز به شکل عجیبی مسیرامون خیلی از هم دور شده.
دختر همسایه ی مادربزرگ مونده تو شهر خودش ما تو شهر خودمون. پسرخاله دلش سنگ شده و صورتش صفحه ی گوشیش. دخترعمو هم ۸سالی میشه ندیدم.شکایت نیست، بیشتر تعجبه. اینهمه تغییر
چطور پیشرفت کنم ؟ شاید این سوالی باشه که مرتب از خودتون بپرسید .
جواب این سوال هم چیزی جز تلاش برای کسب مهارت های جدید  و امتحان کردن دانش و آموخته های قبلی هست . 
پس لطفا دست از آرزو کردن و ... بردارید و بچسبید به یاد گیری چیزای جدید . 
   درست است که من میدانم بچه ای که تب دارد را باید چطور تیمار کرد، یا اینکه چه غذایی برایش پخت، یا چطوری بغل اش کرد و یا حتی چطوری پوشکش را عوض کرد یا اگر پایش قرمز شد چطور خوبش کرد، اما در مورد بچه داری که چیزی بسیار فراتر از اینهاست هیچ چیز نمیدانم. که اگر میدانستم یک دمبل 1.5 کیلویی نمیدادم دست یومونچه ای که حوصله اش سر رفته تا با آن بازی کند.
انقلاب، شادی‌آورِ غم‌انگیزی‌ست، و بیشتر از همه، هیجان‌انگیز: فروپاشی و استقرار.
پی‌نوشت: روزهای عجیبی است. اتفاقاتِ زیادی می‌افتد. مواجهۀ مدام، تنش، هیجان، ترس، تلخی، لذت، شادی، غم... همه‌چیز خودش را خیلی عجیب توی این روزها جا داده است. و خب هالی هیمنه دارد به وبلاگش کم‌لطفی می‌کند. نمی‌رسم. کلمات تک‌تکشان مهم‌اند. نمی‌رسم چیزی اینجا بنویسم. وقفه می‌افتد مدام. این پست هم آشوبی به وقفه‌ها! خوب است. (لبخند.)
کابل شارژر که غلط خریدم رو اومدن در خونه تحویل گرفتن و بردن، دوسه متری که رد کردیم و نپیچیدیم با دویست سیصد متر دور زدن برگشتیم. ولی چطور میشه یه عمر رو برگشت؟
یه آجر اشتباهی وسط یک دیوار رو چطور میشه درآورد ؟
قاعده ی توبه ی مبدل السیئات بالحسناتی که دنباله ی اشتباه گذشته ی تو رو به حسنات مبدل کنه چیه!
چطور فردی رو پیدا کنم که دوست دارم؟اغلب افرادی که ازدواج نکردند یا در روابط خوبی نیستند معمولا میگن من چطور میتونم اون فردی رو پیدا کنم که مثل خودم باشه و چیزایی که دوست دارم توی اون رابطه اتفاق بیوفته؟برای رسیدن به چیز هایی که میخوایم باید نیروی جذابیت درونی مون رو بالا ببریم تا با آدم های بهتری در زندگیمون رو به رو بشیم و هم خودمون از زندگی با اون افراد لذت بیشتری ببریم و هم دیگران از بودن با ما لذت ببرند.این خودش یک لذت بزرگ هست که فرد بدون
چطور ندیدمت؟
این یه قدم مثبته؟
که‌متوجه حضورت اونم درست پشت سرم نشدم؟؟؟
چرا؟
الان میگی پشت سرت نشسته بودم...!
کی باورش‌میشه ندیدمت!
....
چرا درست وقتی تصمیم میگیری فراموشش کنی انقددد بهت نزدیک میشه که نتونی نادیده اش بگیری ؟؟؟چرا این شکلیه؟؟؟
من گناه دارم خدا...
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ اول خسته کننده صحبت نکنیم!
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ در مقاله پیشنین یعنی چرا خسته کننده صحبت می‌کنیم؟ به این موضوع پرداختیم که دلیل این موضوع چیست و البته ممکن است که خود ما نیز جزو این دسته از افراد باشیم که خسته کننده صحبت می‌کنیم و برای این که فن بیان خوبی داشته باشیم و جذاب  صحبت کنیم باید نکاتی را رعایت کنیم که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
چطور هیجان نامزدی را حفظ کنید؟
زناشویی

سایر خبرهای : زناشویی و همسرداری
: اشتراک گذاری

وقتی با اجازه خانواده ها با فردی که به او علاقه دارید و برای زندگی اینده انتخاب نموده اید نامزد می شوید تصور می کنید روز ابرها راه یم ریود و انقدر احساس خوب وهیجان انگیزی دارید که دوست دارید همواره آن را حفظ کنید.
ادامه مطلب
مستقلانه نشستن، به کودک شما چشم انداز جدیدی از جهان می بخشد. وقتی که  عضلات کمر و گردنش به اندازه کافی برای عمودی نگه داشتنش قوی هستند و فهمیده است پاهایش را کجا قرار دهد تا واژگون نشود، تنها مقداری زمان خواهد برد، تا به سوی چهاردست و پا رفتن، ایستادن و راه رفتن برود.
این مرحله چه زمانی اتفاق می افتد؟
معمولا هر کودک 4 ماهه حداکثر تا ۷ ماهگی یاد می گیرد مستقلانه بایستد. این نزدیک به همان زمانی است، که او در غلت خوردن و بالاگرفتن سرش مهارت پیدا
وکیوم آلت جنسی
یک وکیوم آلت جنسی لوله توخالی ای است
که پمپش توسط باطری یا دست تامین نیرو می شود. لوله دور آلت جنسی قرار میگیرد و
سپس پمپ هوای درون لوله را خالی می کند. این کار خلائی ایجاد میکند که باعث کشیدن
خون در آلت می شود. دقت داشته باشید که این وکیوم ها را با توصیه پزشک خود تهیه
کنید چراکه بیشتر این وکیوم ها که تبلیغات آنرا می بینید مطمئن نبوده و از سازنده
معتبری نیستند .
ایمپلنت آلت جنسی
این ایمپلنتها با عمل
جراحی در آلت شما جایگذاری می شو
دلایل کاهش میل جنسی مردان چاقی :چاقی در مردان باعث می شود که ترشح هورمون جنسی یعنی تستوسترون کاهش پیدا کند و در نتیجه میل مرد به رابطه جنسی کم شود . هم چنین چاقی با فشار خون بالا و سخت شدن شریان ها همراه است که این باعث می شود جریان خون در آلت تناسلی مردانه کاهش یافته و نعوظ را مختل شود . 
ادامه مطلب
یادمه قبلا وقتی افزایش قیمت نان صورت می پذیرفت لااقل تا چند ماه نان ها با کیفیت تر و بزرگتر می شد و با گذشت زمان آب می رفتند. جالبه جدیدا برعکس شده. هم قیمت نان بالا می رود و هم اندازه و کیفیت نان کاهش می یابد. نمی دانم این همه خوشی هم زمان را چطور با هم داشته باشیم و از سرخوشی نمی ریم.
قیمت بنزین هم که اضافه شد. واقعا این ملت چطور باید این همه هزینه را تحمل کنند؟ چطور این همه هزینه ها را بالا برده اند ولی درآمدها نه تنها زیاد نشده است بلکه کاهش هم
 این فرم از کوری، اصطلاحا "NAION” نام دارد و اغلب در مردان مبتلا به مرض
قند یا مبتلایان به بیماری های قلبی که به اختلال در نعوظ منجر می شوند،
پدید می آید. طبق گزارش سازمان غذا و داروی آمریکا، پنجاه مورد از این
بیماری در مصرف کنندگان وایاگرا گزارش شده است؛ اما در مورد اینکه آیا
واقعا "NAION” را نیز باید از عوارض این دارو دانست یا نه؛ باید گفت هنوز
راه نسبتا زیادی برای تایید یا رد این مساله در پیش است.
عوارض و خطرات جدی قطع رابطه جنسی و زناشویی
برقراری رابطه جنسی و ازدواج فواید بسیاری دارد ، فوایدی که تاثیر ان روی سلامت جسمی و روحی زوجین دیده می شود.رابطه جنسی
همانطور که یک ورزشکار بعد از ترک ورزش دچار سخت می شود و بدنش توانایی های سابق را ندارد یک زن و مرد متاهل هم که رابطه زناشویی داشته اند با ترک آن به مدت  تقریبا   طولانی دچار عوارضی خواهند شد.
1- افزایش استرس با تفریق رابطه جنسی:
داشتن رابطه عشقی با شریک حیات گرد از بهترین روش های خلاصی
با سلام حضور سروران و بزرگان بازدید کننده ی این رسانه , امیدوارم مطالب مندرج در وب سایت اسفاد وطنم  , مورد علاقه و پسند شما قرار گرفته باشد . هرچند که فعالیت در فضای مجازی و تهیه مطالب کاری سخت و وقت گیر می باشد امیدوارم بتوانم ادامه دهنده این راه باشم .
کلیه مطالب تهیه شده در وب سایت اسفاد وطنم مطالبی برگرفته از واقعیت و اتفاقاتی از  پیشینه حقیر و در  رخداد حال می باشد . و مطالبی از زبان حیوانات و گیاهان  وداستانهایی خیالی , اشعار و  مطالبی با
سیالیس معمولا به شکل یک قرص در هر روز مصرف میشود. در مورد نحوه و
زمانبندی مصرف دستورات پزشک را مد نظر داشته باشید و از مصرف بیش از حد و
طولانی مدت دارو خودداری کنید.
سیالیس میتواند با یا بدون غذا مصرف شود.
از خرد کردن و شکستن قرص پرهیز کنید و آنرا همان گونه که هست مصرف کنید.
اگر از سیالیس به منظور درمان اختلالات نعوظ استفاده میکنید؛
دارو را پیش از انجام رابطه جنسی مصرف کنید و از مصرف بیش از یک قرص در روز
اجتناب کنید.
سیالیس میتو

سوسو زدن یا چشمک ستاره‌ها چیزی است که در همان نگاه اول به آسمان به چشم می‌آید. هرچند که نور بعضی از ستاره‌ها که آن‌ها را با عنوان ستاره‌های متغیر می‌شناسیم در طول زمان تغییر می‌کند، اما بدیهی است که سوسو زدن و تغییر نور سریع ستاره‌ها در آسمان اتفاقی نیست که مربوط به ماهیت ستاره باشد.
به گزارش آسمان نما، چشمک زدن ستاره‌ها بر اثر گذر نورشان از جو زمین اتفاق می‌افتد. نور ستاره پس از گذر از لایه‌های مختلف جو شکسته می‌شود و بر اثر آن به سر
آسانسور مسافربر چطور کار می‌کند؟
یک آسانسور حمل مسافر در حدود ۲۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد این آسانسور حدود ۱۶۰۰ کیلو را حمل می‌کند. در یک ساختمان بلند، آسانسور ماشین‌آلات مورد نیاز را بالا و پائین می‌برد که وزنش ۱۴۰۰ کیلو یا بیشترمی‌باشد.
ادامه مطلب
زیاد شنیده‌ایم که هر کس از  پنجره ذهن خودش به دنیا نگاه می‌کند. داشتم فکر می‌کردم که خودم چطور دارم به دنیا نگاه می‌کنم. پنجره ذهنم چه شکلی است؟ دنیا را چطور نشانم می‌دهد. دنیا را چطور قضاوت می‌کنم؟ با چه عینکی جهان را می‌بینم؟ به نظرم سوالی است که ارزش فکر کردن دارد.
ادامه مطلب
سردار باقری: جبهه مقاومت روز به روز در جهت تضعیف رژیم صهیونیستی و آمریکا پیشرفت می‌کند 
رییس ستاد کل نیروهای مسلح :

وقتی که پهپاد زده شده رییس جمهور آمریکا تا آستانه تصمیم رفت و این حسابگری را ارتش آمریکا برای او شفاف کرد در یک جلسه‌ای برای رییس جمهور آمریکا برآورد اطلاعاتی دادند که درصورت حمله به ایران در فضا چه اتفاقی می‌افتد، در  تنگه هرمز و کشور‌هایی که ایران به عنوان بازوانی در جبهه مقاومت ایجاد کرده چه اتفاقی می‌افتد و در حو
     احوال پرسی این چند روز خانواده از من و نگرانی شون از اینکه اصلا چطور میرم سر کار و چطور میام ثابت کرد که نگرانی ها و مشکلات فک و فامیل به طور کل [به قول شاخدار] پهنای باند دغدغه های پدر و مادر عزیز رو پر کرده و اصلا کسی این وسط حواسش به ما نیست و اصلا چه جای شکایت؟  زندگی و اعصاب و وقت و همه چیزمون فدای سرور و سالار ما، خاندان مامانم اینا.
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و
فاصله ی شان ...نزدیک ..به اندازه دو‌قدم....که هیچ‌کدامشان دل پیمودنش‌...دل زیر پا گذاشتنش را‌ ندارند...
به هم‌نگاه میکنند ...دزدیده؟؟؟
نه ...!آنقدر به هم‌ خیره میشوند ...تا دلتنگی از چشم هر دو‌ مثل اشک کوچک اما داغی روی گونه هایشان بچکد ...
میدانی...هردو محتاجند به گرمای ..._آغوش که نه_...دست هایشان حتی...میدانی این روزها ...هردو‌پر از خستگی ...پر از دلهره اند و ...و شانه های او ...و سینه ستبر دیگری ..‌.میتواند جان به جسم و روح نیمه جان هم ببخشد ‌‌‌...
زبان ح
به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جورج بوش پسر این اظهارات را در نشستی در ابوظبی، پایتخت امارات مطرح کرد که توسط موسسه میلکن که یک اندیشکده اقتصادی مستقر در کالیفرنیا است، برگزار شده بود.وی گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه یک انسان خودخواه است. او نمی‌تواند فکر کند که چطور دو نفر می‌توانند برنده شوند. او تنها فکر می‌کند که چطور خودش بنده شود و دیگری ببازد.

چطور با شکست عاطفی مدارا کنیم؟

هیچ‌چیزی به صورت اتفاقی در زندگی انسان روی نمی‌دهد و همه چیز نظمی الهی دارد‎

چطور با شکست عاطفی مدارا کنیم؟مهم‌ترین مسئله برای مقابله با از دست دادن عملکرد عادی روزمره است.
ادامه مطلب
یک بار گم شدن در ثانیه ها و هزار بار گم شدم در آینه .در آینه انعکاس تصویر من نبود . من به دنبال خودم به دور اینه پرسه می زنم و او تکرار می کند تصویر زنی در تاریکی . تصویر زنی در حجمی از سکوت . 
به خود شک می کنم . انگار لبانم دوخته است . چشم هایم چطور ؟ 
افکارم چطور ؟ باورهایم کجاست ؟ 
من درون سیاه چاله ای گیر کرده ام . طناب کجاست . ؟ 
دست هایت را دراز کنی بر می خیزم . جان می گیرم.  گره ای از لبانم باز می شود . 

تایپ این مطلب رو در حالی شروع میکنم که مطمئن نیستم چطور میخوام انجامش بدم، چطور قراره پیش بره و چطور میخواد تموم بشه!
هوم! خب، روش خیلی جالبی برای تولید محتوا نیست ولی بالاخره باید از یک گوشه ای شروع کرد دیگه!
ماجرا از این قراره که میخوام درباره ی موضوعی صحبت کنم که خیلی وقت هست که در پستهای مختلف، پاسخ به کامنتها و یا در بخش گفتگو، وعده ی پرداختن به اون رو داده بودم اما هربار به دلیل بزرگ بودن و گستردگی موضوع، به سمت نوشتنش نمی رفتم. تا الآن!
ا

اگر شما هم از اون دسته از افرادید که موقع درس خوندن عذاب میکشید و طعم لذت بردن از درس خوندن رو هنوز نچشیدید این پست از وبسایت انگیزان برای شماست در این پست توضیح میدیم که چطور با کیف و لذت درس بخونید و مطالعه کنید و خستگی و در موندگی برای شما بی معنی باشه پس با ما تا انتهای پست همراه باشید و یادتون نره نظرتون رو هم با ما به اشتراک بزارید
لذت بردن از درس خوندن
تصوری از 40 50 روز حمام نرفتن دارید؟ از چندین ساعت خیس شدن و خیس ماندن زیرِ باران چطور؟ از 30 کیلومتر پیاده روی در ارتفاعات بالای دو هزار متر و در برف چند متری اون هم فقط طی 2 روز چطور؟ از کمین 12 و گاهی 18 و حتی گاهی 24 ساعت آن هم به تنهایی یا نهایتا دو نفره و با دو اسلحه ی کلاش فکستنی، در جایی که پر از گروهک و قاچاقچی مسلح است، تصوری دارید؟ آن وقت اصلا تصوری دارید اگر در این شرایط یک بار قاچاق عبور کند، مقصر اصلی و اولیه و ثانویه همان سربازی است که سر م
افتادگی واژن قدامی (سیستوسل یا اورترکوس) هنگامی که مثانه به سمت واژن ریخته شود اتفاق می افتد.
افتادگی واژن عقبی (رکتوسل) پس از آن اتفاق می افتد که دیواره جدا شده از مقعد در واژن ضعیف شود. این به مقعد اجازه می دهد تا به واژن برسد.
افتادگی رحم زمانی است که رحم به داخل واژن واژگون می شود.
پرولاپس اپیکیال (پرولاپس طاووس واژن) زمانی است که دهانه رحم یا قسمت فوقانی واژن به داخل واژن می افتد.
تمام افتادگی ها بخاطر رطوبت بالای بدن هست 
حتی کسی ک بیش از حد
آرایش صورت در هوای گرم چطور باشد؟

آرایش صورت در هوای گرم

آب و هوای گرم سبب میشود قیافه و آرایشِ روی صورت اندکی به هم ریخته و کثیف به نظر برسد. موها یا صاف میشوند و وضعیت خودشان را از دست می‌دهند یا مجعد و وز میشوند . آرایشتان به هم می ریزد و هیچ وقت ثابت و تمیز روی صورتتان نمی ماند. گرما سبب میشود که آرایشتان کثیف بشود یا روی صورتتان بماسد. سایه چشم از گرما خط می افتد و خط چشم زیر چشمتان می ریزد و سیاه میشود . گرمای هوا گاهی سبب ذوب شدن و خراب ش
یکی از خوبی های نصف شب وقتی که شهر خلوت و ساکته اینه که می تونی چراغ اتاقی که مال تو نیست رو خاموش کنی، پرده رو کنار بزنی، صندلی رو بذاری کنار پنجره، چهار زانو بشینی روش، دستات رو بذاری زیر چونه ات، به هر چیزی که بیرون پنجره است زل بزنی و بدون اینکه دیده بشی اشک بریزی...منتها یه شرط داره! باید بیصدا اشک ریختن رو بلد باشی...
هشدار: کیپ شدن بینی را چاره ای نیست! پس از این رخداد باید از راه دهان نفس کشید تا اهالی خانه ای که مال تو نیست بیدار نشوند! بای
خیلی وقت‌ها با دیدن عکس خانم‌ها با موهای براق روی جعبه رنگ مو تشویق می‌شیم که سریع یکی از اونها بخریم ولی معنی شماره رنگ مو روی جعبه را نمیفهمیم. خانم‌هایی رو دیدم که میخواستن موهای مشکی شون رو بلوند کنند ولی نتیجه سبز شده! متاسفانه گاهی رنگ به اون خوبی در نمی‌آد. فهمیدن معنی شماره رنگ مو خودش هنریه که سعی می کنم براتون توضیح بدم. اگر دقت کرده باشید اکثر آرایشگرهای رنگ کار یواشکی و به دور از چشم مشتری و حتی بعضی همکاران خود، رنگ مو را درست م
روش درمان انزال زودرس , قرص جهت درمان زود انزالی
درمان مشکلات نعوظ و شق نشدن آلت مردان سفت شدن الت مردان حل مشکا نعوذ درمان مشکل نعوظ درمان شلی آلت خرید قرص سیالیس اصل در مورد خمیدگی به طرفین علت عدم پر شدن سینوسهای غاری شکل آلت تناسلی سیالیس رابطه جنسی طولانی راست کننده راه درمان افتادگی آلت شلی کمر و آلت راه درمان افتادگی آلت مردان ،شلی آلت راه های سفت کردن کمر مردان راه درمان راست نشدن کامل الت راه درمان زود انزالی راههای جلو گیری ا
شبیه وضعیت یه آدم مرگ مغزی که همه ازت نا امید می شن. با این تفاوت که منتظرن برگه رضایت نامه رو، خودت، با دستای خودت امضا کنی...
بعدش هم میان پشت شیشه می ایستن تا ببینن چطور نفس نفس زنان، دم و دستگاه ها رو از خودت جدا می کنی... که چطور به خودت خاتمه می دی...

+اهل مناسبت ها نیستم اما آرزوی "شادیِ عمیق" دارم برای اونایی که اینجا رو می خونن و برای اونایی که اینجا رو نمی خونن.
هوالرئوف الرحیم
بعد از بیش از یک یا دو سال دوباره مهمونی دادم.
افتضاح کلمه ی کمیه برای اون رخداد.
فقط بخاطر اینکه پشتم باد خورده. اگر مثل قبل پیش می رفتم الان تو اوج بودم.
حالا الانم عیبی نداره. تلاشم رو می کنم.
دارم خودمو برای تولد دخترا گرم می کنم.
خدایا
پروردگارا
من رو به فراموشی مثبت، بی خیالی و آرامش، هدایت بفرما.

آمین یا رب العالمین.
پارت صنعت آریان کنترلر کمپرسور انکو ترکیه مدل : ENKO - CCS4.1 فروش ، نصب ، راه اندازی ، تعمیرات
شرکت سازنده :
ENKO
مدل :
CCS 4.1
کشور سازنده :
ترکیه
ابعاد :
57*135*182
ثبت خطا و رخداد :
25
پورتهای ارتباطی :
485 , TTL , Canbus
قابلیت کنترل اینورتر :
دارد
ورودی دیجیتال :
12
خروجی دیجیتال :
9
ورودی ترنسمیتر فشار :
2
ورودی سنسور دما :
2
قابلیت افزایش IN/OUT :
دارد
« #کنفرانس بین المللی جامعه شناسی دینی»برای اطلاعات بیشتر به آدرس yon.ir/79o7R مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح» از منوی سمت چپ «انجمن بین المللی ترنم صلح» را دنبال کنید تا رخداد بروزرسانی مطالب وب، برای شما ارسال گردد.
چطور دوست داشتنمان را به شوهرمان نشان دهیم
پس از سال‌ها، یکی از دوستان قدیمی‌ام را دیدم. محل کار همسرش به شهر ما منتقل شده بود و خانواده کوچک‌شان تصمیم گرفته بودند در شهر جدید، شرایط متفاوتی را تجربه کنند. نکته جالب برای من رابطه بین این زوج پس از سال‌ها زندگی مشترک بود. خانم و آقا بسیار محترمانه و عاشقانه با همدیگر رفتار می‌کردند. مشخص بود رابطه دوطرفه محکمی برقرار است که بعد از 10 سال زندگی مشترک، این میزان خوشبختی به چشم می‌آید. مطمئنا
محبت ها و ارادت ها و تحویل گرفتنهایی که به خاطر امنیت شغلی و منافع شخصی هست حالم رو بهم میزنه...
چطور بعضی دخترها و پسرهایی که به خاطر زیبایی شون یا موقعیت اجتماعی شون یا موقعیت اقتصادیشون یا هر چیزی که باید توی این دنیا گذاشت و رفت بهشون محبت میکنن، اون محبت و توجه رو جدی میگیرن...
چطور بالا نمیارن؟!!!
حالم از بعضی از توجه ها بهم میخوره...

« کنفرانس بین المللی مطالعات اسلامی امروزی»برای اطلاعات بیشتر به آدرس yon.ir/K2poc مراجعه نمایید.مطالب بیشتر در «انجمن بین المللی ترنم صلح»

از منوی سمت چپ «انجمن بین المللی ترنم صلح» را دنبال کنید تا رخداد بروزرسانی مطالب وب، برای شما ارسال گردد.
جریمه در اینستاگرام چیست؟‌چرا باید اینستاگرام پیج ما را مورد جریمه قرار دهد؟‌ شاید از نظر ما کاربران عادی اینستاگرام قانون خاصی نداشته باشه ولی در نگاهی حرفه ای اینستاگرام قواعد و قوانین خاص خودش را دارد؟‌جریمه اینستاگرام که به اصطلاح به آن شادوبن می گویند چرا اتفاق می افتد؟؟‌دلایل متعددی برای آن می توان بیان کرد از •    استفاده از ربات‌ها برای لایک، کامنت و افزایش مشارکت•    استفاده از نرم‌افزارهایی که برخلاف شرایط استفاده از خ
ما در این نوشته راجع به درمان کهیر بدن صحبت خواهیم کرد. درمان های خانگی و تخصصی آن را به شما خواهیم گفت. کهیر چیست و به چه علت رخ می دهد ؟ کهیر یک راش پوستی بوده و به اکثر مواد واکنش نشان می دهد که باعث حساسیت می شود. علت کهیر معلوم نمی باشد . ولی باعث آزادسازی هیستامین می شود. هیستامین در اثر عفونت ، استرس ، تغییر دما و نورخورشید می باشد. حساسیت به غذا و دارو باعث آلرژی و کهیر می شود. کهیر ناحیه قرمز بوده و به همراه خارش می باشد که در اکثر مواقع گرو
به نام خدای مهدی عج

شهید احمدی روشن: ظهور اتفاق می افتد مهم این است ما کجای ظهور ایستاده ایم؟مادر شهید مصطی احمدی روشن:مصطفی می‌دانست که چه راه سختی را درپیش دارد. خسته نمی‌شد. او همیشه به دوستانش می‌گفت، ظهور اتفاق می‌افتد، مهم این است که ما کجای این ظهور باشیم!منبع:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901127000987#خانواده #شهید #مصطفی #احمدی_روشن #شهید_روشن #موقعیت_ظهور #وقت_ظهور #وظیفه_ظهور #انرژی_هسته_ای #سانتریفیوژ #طرح #پوستر #امام_زمان_عج #شهید #شهادت #اح
هنوز هم برام قابل هضم نیس ولی از  96.11.1 تا الان چیزی حدود یه سال و نیم باید میگذشت تا بفهمم چقد تغییر کردم و مطمئنم اگه تایم کمتری میگذشت محال بود بتونم قبول کنم این واقعیتو.
نمیخام و نمیتونم راجع به خوب یا بد این تغییرات یکی دوساله حرف بزنم ولی کاملا مشهوده برام که از اون محمدحسین دوسال قبل فقط یه سایه خیلی کمرنگی مونده. واقعا آدم چطور میتونه سخت معتقد باشه به پایبندی به اصول ثابتش و تو یه سال نصفشونو زیرپا بزاره؟
چطور؟؟
آیا سرنوشت انسان از پیش نوشته شده؟ یا اینکه انسان همیشه میتونه همه چیز رو تغییر بده؟
ژنتیک ما چقدر در موفقیت و شکست و سلامتی و بیماری ما دخیله؟!

یافته های جدید اپی ژنتیک نشون دادن که ما میتونیم حتی ژنهامون رو دستکاری کنیم!
چطور؟
این داستان اسرار آمیز رو اینجا بخونین...
یکی از تحقیقات مفصلی که درباره علل رخداد انقلاب ها و خشونت های جمعی انجام شده، کتاب "تد رابرت گر" است با عنوان "چرا انسانها شورش می کنند" (why men rebel)که درسال ۱۹۷۰ به نگارش درآمده است.
رابرت گر با رویکردی روانشناسانه و تا حدی فردگرایانه به مبحث خشونت جمعی و سیاسی، سعی می کند علل بروز خشونت ها را تبیین کند.
دراین نظریه، خشونت سیاسی به عنوان تمامی حملات فراگیری که درون یک جامعه سیاسی علیه رژیم سیاسی، بازیگران آن یا سیاست های آن انجام می شود تعریف شد
یک رابطه ‌جنسی خوب چیزی بیشتر از خود نزدیکی است. بخش عمده هیجان و شور رابطه‌جنسی قبل از نزدیکی اتفاق می‌افتد (مخصوصاً برای خانم ها). هر کاری که بعنوان مقدمه برای رابطه‌جنسی انجام شود، پیش‌نوازی نامیده می‌شود.وقتی به آن فکر کنید، پیش‌نوازی دو نوع دارد- پیش‌نوازی جسمی و پیش‌نوازی احساسی. تقریباً همه با پیش‌نوازی جسمی آشنایی دارند که شامل بغل کردن، بوسیدن، لمس کردن عاشقانه و رابطه جنسی دهانی و از این قبیل می‌شود.  اما وقتی به پیش‌نوازی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها